Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Organisaties | Luchtvaartgeschiedenis.be | Historie Vliegtuigen, piloten, incidenten, locaties | Vliegtuig geschiedenis

 

Organisaties

Organisatiesaflopend sorteren Onderwerp
1/2 Firefly's bij Boulogne sur Mer
1/I/1 Fairey Fox O-41 voor Oostende - René Degreef & Maurice Keuleers
1/I/1 Ansaldo A 300 O-53 op de Tiense suikerraffinaderij - Jerôme Van Hoorenweder
1/I/1 Fairey Fox O-64 te Olen - Joseph Beelen
1/I/1 Fairey Fox O-29 te Biesme - Marcel Mat
1/I/1 Fairey Fox O-163 te Sint-Margriete-Houtem - Albert Van Hecke & Josephus Van Slagmolen
1/I/2 Nieuport Delage ND 29 N-45 te Kuringen - René Holm
1/I/2 Hanriot HD 1 H-3 te Nijvel - René Jadoul
1/I/2 Nieuport Delage ND 29 N-80 te Geel - Louis Calembert
1/I/2 Fairey Firefly Y-25 te Bierset - Alfred Fourneaux
1/I/3 Stampe Vertongen SV 5 S-25 te Stene - Jules Barthels & François Huenarts
1/II/1 Ansaldo A 300 O-16 te Ezemaal - Hilaire Van Verdeghem
1/III Bristol F 2b L-28 te Evere - Ernest Stiennon en Maurice Englebin
1/III/2 DH 4 E-61 te Awans - Joseph Vrancken
1/III/2 DH 9 D-28 te Awans - Hilaire Casier
103 Squadron Florent Van Rolleghem, piloot bij Bomber Command
10de Smaldeel Spad 7 bij De Moeren - Jules Dony
10de Smaldeel Spad 7 bij Staden - Jacques Goethals
10de Smaldeel Spad N°3 bij Grimbergen
10de Smaldeel Spad 7 te Roeselare - Charles de Montigny
11/V DH 4 E-52 te Bierset - Robert Steenhaut & Albert Godts
11/VI/1 Renard R-31 N-31 te Klemskerke
11/VI/1 Renard R 31 bij Pecq - Jules Bailly en Arnould Warmont
11de Smaldeel Sopwith Camel bij Beveren-Roeselare - Max Martin
11de Smaldeel Sopwith Camel bij Alveringem - Gaston De Ruyter
11de Smaldeel DH 4 te Bockum - Georges Lermusiau
12/V Breguet 14 N°4 te Bockum - Robert Gordinne en Georges Bernard
122 Squadron Spitfire Mk Vb BM321 te Dranouter - Baudouin de Hemptinne
127 Squadron Spitfire RR229 te Zwolle - Henri Taymans
127 Squadron Spitfire SM246 bij Almelo - Arnold Baecke
14 Recce Squadron Spitfire MB952 te Reckange - Charles Goffin
145 Squadron Hawker Hurricane I P3167 voor het eiland Wight - Alexis Jottard
197 Squadron Typhoon JP588 - Martin Soors
1Aé Fairey Fox O-16 te Brugge - Paul Verlaine & Laurent Keyenbergh
1ste Luchtvaartgroepering Gosselies - Achille Liesenborghs
1ste Luchtvaartgroepering Crash te Gosselies - Jules Pestiaux
1ste Luchtvaartregiment Fairey Fox O-2 te Goetsenhoven - P. Pessendorfer
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 B-154 bij Fumal - Baudouin de Hemptinne
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 bij Crupet
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 B-42 te Oostende - Maurice Balasse
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 in Frankrijk
1ste Luchtvaartregiment Fairey Fox O-22 te Banneux - Léopold Mouzon & Philippe Jemouton
1ste Smaldeel Arsène Demanet
1ste Smaldeel Eerste Belgische overwinning, bij Beerst
1ste Smaldeel Fokker D 7 - Julien Meunier
1ste Smaldeel Gladiator bij Heukelom
1ste Smaldeel Nieuport 23 te Alveringem
1ste Smaldeel Gladiator bij Waremme
1ste Smaldeel Nieuport 11 te Malo-lez-Bains - Egide Roobaert
1ste Smaldeel Brand te Goetsenhoven

Pagina's

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
e-mail icon