Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Organisaties | Luchtvaartgeschiedenis.be | Historie Vliegtuigen, piloten, incidenten, locaties | Vliegtuig geschiedenis

 

Organisaties

Organisatiesaflopend sorteren Onderwerp
166 Squadron Lancaster ND705 vor Koksijde
19 Squadron Spad 7 bij Dadizele
2.(H)/41 Henschel Hs 126 bij Turnhout
2./ZG 1 Messerschmitt Bf 110 C bij Gent
3.(F)/11 Dornier Do 17 P boven Namen 3.(F)/11
3./KG 54 Heinkel He 111 bij Dinant
3./StG 76 Junkers Ju 87 B bij Bouillon
39 I.D. Fieseler Storch bij Diksmuide
4.(F)/11 Dornier Do 17 P te Vielsalm
4.(F)/14 Dornier Do 17 P boven Namen 4.(F)/14
4.Staffel Kampfgeschwader 2 Dornier te Elversele
460 Sqaudron Lancaster bij Sankt Vith
5.(H)/12 Focke-Wulf FW 189 bij Antwerpen
5./KG 27 Heinkel He 111 bij Namur
5./KG 55 Heinkel He 111 te Attert
6.(S)/LG 2 Henschel Hs 123 bij Jauche
6.(S)/LG 2 Henschel Hs 123 bij Orp-Jauche
6./KG 76 Dornier Do 17 Z bij Philippeville
8./JG 3 Messerschmitt Bf 109 E bij Tienen
8./JG 3 Messerschmitt Bf 109 E bij Aarschot
9.(H)/LG 2 Henschel Hs 126 bij Piétrain
Aufklärungs Gruppe Oberbefehlshaber Schule der Luftwaffe - 3.Staffel Dornier 215 bij Wannegem-Lede
Bogohl 3 Gotha bij Lichtervelde
Bogohl 3 Gotha te Luchteren
Bogohl 3 - 13.Staffel Gotha bij Mariakerke
Bogohl 3 - 15.Staffel Gotha te Stalhille
Bogohl 3 - 17.Staffel Gotha te Gontrode
Bogohl 3 - 17.Staffel Gotha te Kwatrecht
Bogohl 3 - 18.Staffel ? Gotha bij Sint-Martens-Latem
Ergänzungsgruppe 26 Messerschmitt Bf 109 bij Maldegem
Ergänzungsgruppe 26 Messerschmitt Bf 109 te Maldegem (Donkstraat)
Erprobungsstelle Travemünde Dornier Wal arriveert in Antwerpse haven
Feldflieger Abteilung 1 Duitse verkenner stort neer te Thirimont - de eerste oorlogsdoden van de Duitse luchtstrijdkrachten
Feldflieger Abteilung 1 Duitse tweezitter bij Noville sur Mehaigne
Feldflieger Abteilung 13 Duitse verkenner stort neer te Jamoigne
Feldflieger Abteilung 18 Taube bij Hastière
Feldflieger Abteilung 22 LVG bij Bertrix
Feldflieger Abteilung 3 Duitse verkenner bij Hollebeke
Feldflieger Abteilung 30 Taube bij Asse
Feldflieger Abteilung 38 Taube bij Ieper
Feldflieger Abteilung 40 Albatros te Oudekapelle - eerste overwinning van Roland Garros
Feldflieger Abteilung 40 Albatros bij Boezinge
Feldfliegerabteilung 27 Taube bij Florenville
Fernaufklärungsgruppe 121 4. Staffel Do 17 te Tintigny
Fernaufklärungstruppe 122 - 3.Staffel Junkers Ju 88 bij Bredene
Flieger Abteilung (A) 250 Duitse verkenner te Hollebeke - de oom van acteur Peter Ustinov
Flieger Abteilung 33 LVG bij Hollebeke
Flieger Abteilung 41 Duitse verkenner bij Staden
Flieger Kompanie Linien Regiment 34 Ju 52 te Vremde
Fliegerabteilung 3 Rumpler bij Brielen

Pagina's

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
e-mail icon