Organisaties

Organisatiesaflopend sorteren Onderwerp
Kampfgeschwader 2 - II.Gruppe Dornier 217 bij Châtelineau
Kampfgeschwader 26 - 8.Staffel Heinkel He 111 bij Zepperen
Kampfgeschwader 26 - III.Gruppe Junkers Ju 88 bij Koksijde
Kampfgeschwader 26 - III.Gruppe Junkers Ju 88 bij Zepperen
Kampfgeschwader 27 - 3.Staffel Heinkel He 111 te Ingelmunster
Kampfgeschwader 27 - 3.Staffel Heinkel He 111 te Péronnes-lez-Antoing
Kampfgeschwader 3 - 10.Staffel Junkers Ju 88 bij Ath
Kampfgeschwader 3 - 10.Staffel Dornier Do 17 bij Tienen
Kampfgeschwader 3 - 3.Staffel Junkers Ju 88 6288 bij Longueville
Kampfgeschwader 3 - 7.Staffel Do 17 5K+AR op de Goodwin Sands - Truiense Dornier uniek artefact
Kampfgeschwader 30 - 3.Staffel Junkers Ju 88 te Welle
Kampfgeschwader 30 - I.Gruppe Junkers Ju 88 bij Turnhout
Kampfgeschwader 30 - I.Gruppe Junkers Ju 88 bij Turnhout
Kampfgeschwader 4 - I.Gruppe Heinkel He 111 bij Oostende
Kampfgeschwader 4 - I.Gruppe Heinkel He 111 bij Oostende
Kampfgeschwader 4 - III.Gruppe Heinkel He 111 voor Oostende
Kampfgeschwader 4 - Kampfstaffel 19 AEG C IV bij Zonnebeke
Kampfgeschwader 4 - Kampfstaffel 23 Fokker bij Keiem
Kampfgeschwader 4 - Kampfstaffel 24 AEG C IV bij Polygoonbos
Kampfgeschwader 4 Stab Heinkel He 111 5J+FA te Torhout
Kampfgeschwader 53 - 6.Staffel Heinkel He 111 te Berlare
Kampfgeschwader 53 - IV.Gruppe Junkers Ju 88 bij Chièvres
Kampfgeschwader 54 Heinkel He 111 te Adegem
Kampfgeschwader 54 - 5.Staffel Junkers Ju 88 bij Malmédy
Kampfgeschwader 54 - 8. Staffel Heinkel He 111 te Hulste
Kampfgeschwader 54 - 8.Staffel Heinkel He 111 te Morkhoven
Kampfgeschwader 54 - Stab Heinkel He 111 te Zandhoven
Kampfgeschwader 6 Junkers Ju 88 bij Berg
Kampfgeschwader 6 - 9.Staffel Junkers Ju 88 bij Leugnies
Kampfgeschwader 6 - II.Gruppe Junkers JU 88 te Wevelgem
Kampfgeschwader 6 - III.Gruppe Ju 188 WNr.260196 te Genval
Kampfgeschwader 66 JUnkers Ju 88 te Lede
Kampfgeschwader 77 - I.Gruppe Junkers Ju 88 bij Nieuwrode
Kampfgruppe 100 Heinkel He 111 bij Raversijde
Kampfgruppe 100 Heinkel He 111 bij Raversijde
Kampfgruppe zur Besonderen Verwendung 9 - 4.Staffel Junkers Ju 52 te Petegem
Kampfjagdgeschwader 51 Me 262 te Testelt
Kampfstaffel 23 Rumpler bij Wulpen
Kampgeschwader 54 Heinkel He 111 te Merendree
Kdo. Fl.H. Bereich 8/III Klemm 35 bij Antwerpen
Ld.Kdo. 2./III Dornier 17 te Hermeton-sur-Meuse
Lehr und Erpobungskommando 24 Arado te Machelen
Lehrgeschwader 1 - 1.Staffel Heinkel He 111 te Masnuy-Saint-Jean
Lehrgeschwader 1 - 4.Staffel Heinkel He 111 te Marquain
LLG 1 III.GRuppe Zwevers te Obourg
LLG 2 IV.Gruppe Gotha Go 242 te Ternat
Luftgau Belgien-Nordfrankreich Dornier te Ekeren
Luftgau Kdo Belgien/Nordfrankreich Dornier 17 te Merksem
Luftgau Kommando Belgien/Nordfrankreich Junkers W-34 1319 voor Knokke
Luftzeugamt Liegnitz Focke-Wulf 190's bij Erpent

Pagina's

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
e-mail icon