Organisaties

Organisatiesoplopend sorteren Onderwerp
2de Smaldeel Farman HF 22 Jules Soumoy verongelukte te Buc
2de Luchtvaartregiment - IIIde Groep Fairey Fox O-154 te Nijvel - Jacques Legrand & Robert Deppe
2de Luchtvaartregiment - III.Groep Fairey Fox O-133 bij Colembert
2de Luchtvaartregiment Breguet 19 B-93 te Remicourt - Raoul Besin & Robert Desmet
2de Luchtvaartregiment Gloster Gladiator of Firefly te Rognée
2Aé Gaston Speessen
263 Squadron Typhoon MN661 te Jersey - Henri Gonay
23 Squadron Boston bij Ford - René Lunden
229 Squadron Hawker Hurricane I N2537 bij Staplehurst Railway Station (Kent) - Georges Doutrepont
222 Squadron Spitfire Mk IX BR636 voor Oostende - Victor Leblanc
219 Squadron Mosquito bij Süchteln - Waltere Henri en Henri Huynen
213 Squadron Hawker Hurricane I V7227 voor Portland - Maurice Buchin
213 Squadron Hawker Hurricane V7226 voor Engelse kust - Jacques Philippart
2/IV/1 Vliegmeeting te Nijvel - de dood van Edmond Desclée
2/II Ansaldo A 300 O-5 te Seilles - Carolus 'Carlos' Wouters
2/I/2 Fairey Firefly Y-12 te Beverlo
1ste Smaldeel Arsène Demanet
1ste Smaldeel Fokker D 7 - Julien Meunier
1ste Smaldeel Gladiator bij Heukelom
1ste Smaldeel Eerste Belgische overwinning, bij Beerst
1ste Smaldeel Nieuport 23 te Alveringem
1ste Smaldeel Gladiator bij Waremme
1ste Smaldeel Nieuport 11 te Malo-lez-Bains - Egide Roobaert
1ste Smaldeel Brand te Goetsenhoven
1ste Smaldeel Nieuport 23 te De Moeren
1ste Smaldeel Nieuport 23 bij Wulveringem - Charles 'Carlo' Verbessem
1ste Smaldeel Nieuport 23 bij Diksmuide - Armand Verhoustraeten
1ste Smaldeel Nieuport 10 te Bièvres/Versailles
1ste Luchtvaartregiment Fairey Fox O-2 te Goetsenhoven - P. Pessendorfer
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 B-154 bij Fumal - Baudouin de Hemptinne
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 bij Crupet
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 B-42 te Oostende - Maurice Balasse
1ste Luchtvaartregiment Breguet 19 in Frankrijk
1ste Luchtvaartregiment Fairey Fox O-22 te Banneux - Léopold Mouzon & Philippe Jemouton
1ste Luchtvaartgroepering Gosselies - Achille Liesenborghs
1ste Luchtvaartgroepering Crash te Gosselies - Jules Pestiaux
1Aé Fairey Fox O-16 te Brugge - Paul Verlaine & Laurent Keyenbergh
197 Squadron Typhoon JP588 - Martin Soors
145 Squadron Hawker Hurricane I P3167 voor het eiland Wight - Alexis Jottard
14 Recce Squadron Spitfire MB952 te Reckange - Charles Goffin
127 Squadron Spitfire RR229 te Zwolle - Henri Taymans
127 Squadron Spitfire SM246 bij Almelo - Arnold Baecke
122 Squadron Spitfire Mk Vb BM321 te Dranouter - Baudouin de Hemptinne
12/V Breguet 14 N°4 te Bockum - Robert Gordinne en Georges Bernard
11de Smaldeel Sopwith Camel bij Beveren-Roeselare - Max Martin
11de Smaldeel Sopwith Camel bij Alveringem - Gaston De Ruyter
11de Smaldeel DH 4 te Bockum - Georges Lermusiau
11/VI/1 Renard R-31 N-31 te Klemskerke
11/VI/1 Renard R 31 bij Pecq - Jules Bailly en Arnould Warmont
11/V DH 4 E-52 te Bierset - Robert Steenhaut & Albert Godts

Pagina's