350 Squadron |
Spitfire RM673 bij Prüm - Jaak Vanderperren |
350 Squadron |
Spitfire Vb W3626 voor kust Groot-Brittanië - José Hansez |
350 Squadron |
Spitfire NH711 bij St Vith - Robert Huens |
350 Squadron |
Spitfire bij Waarschoot - Michel de Hepcée |
350 Squadron |
Spitfire EN950 - François Venesoen |
350 Squadron |
Spitfire bij Schelle - Frédéric Boutte |
350 Squadron |
Spitfire AA857 voor Ramsgate - José Blairon |
350 Squadron |
Spitfire Vb AB912 voor kust Frankrijk - Martin Charlier |
350 Squadron |
Spitfire BM363 bij Friston - Albert Herreman |
350 Squadron |
Spitfire NH686 bij Mallz-Oranienburg - Jacques Groensteen |
350 Squadron |
Spitfire Mk Vb EN835 bij Ambleteuse - Raymond Schrobiltgen |
350 Squadron |
Spitfire AA720 voor Le Havre - Robert Alexandre |
350 Squadron |
Spitfire Mk Vb W3446 te Norwich - Maurice Raes |
350 Squadron |
Spitfire voor Nieuwpoort - Robert Laumans |
350 Squadron |
Spitfire BM486 bij Abbeville - Louis Dancot |
350 Squadron |
Spitfire Mk Vb W3214 voor kust Groot-Brittanië - Xavier Menu |
350 Squadron |
Magister R1858 bij Babington Hall - Albert Michiels |
350 Squadron |
Supermarine Spitfires Mk Vb EN860 te Ouston - Raymond Van De Poel |
349 Squadron |
Spitfire AD292 te Bridlington - Albert Van Hecke |
349 Squadron |
Spitfire PT963 bij Dubbeldam - Henri Goldsmit |
349 Squadron |
Spitfire AJ748 bij Marcelet - Marcel Sans |
349 Squadron |
De dood van Henri Goldsmit |
349 Squadron |
Spitfire MK252 bij Dives-sur-Mer - Jean-Louis Gheysens |
349 Squadron |
Paul Decroix |
349 Squadron |
Alexander Uydens |
349 Squadron |
Spitfire NH488 bij Stotel - Antoon Claesen |
349 Squadron |
Spitfire NH241 bij Amersfoort - Marc Gendebien |
349 Squadron |
Spitfire RK838 bij Petite Synthe - Raymond Van Wymers |
349 Squadron |
Spitfire NH484 bij Burgess Hill - Arthur Patiny |
349 Squadron |
Spitfire BL565 bij Abbeville - Albert Van den Broeck |
349 Squadron |
Spitfire RK802 bij Remersdaal - Maurice Renard |
346 Squadron |
Spitfire PT549 bij Hessum - Léon van de Werve de Vorselaer |
3/III/2 |
Breguet 19 te Bierset - Joseph Parthoens en Louis 'Slach' Slachmeulen |
3/III/2 |
Fairey Firefly Y-10 te Schaffen - Jean Legrand |
3/II/2 |
Fairey Firefly Y-64 te Nijvel - Georges Verhaegen |
3/II/2 |
Fairey Firefly Y-50 te Thisnes - Baudouin de Hemptinne |
3/II/2 |
Fairey Firefly te Leopoldsburg - Michel de Pret Roose de Calesberg |
3/II/1 |
Ansaldo A 300 O-6 te Beverlo - Marcel Colman |
3/II/1 |
Ansaldo A 300 O-66 te Goetsenhoven - Paul Mathen |
3/I/2 |
Nieuport Delage ND 29 N-84 te Diest - Achille Gregoire |
3/I/1 'Hulsteblad' |
Fairey Fox te Middelkerke - Roger Dumeunier |
3 Squadron |
Typhoon te Halluin |
3 Squadron |
Typhoon EJ950 te Manston - Jean de Selys Longchamps |
2de Smaldeel |
Thunderstreak te Wannegem-Lede |
2de Smaldeel |
Sopwith 1 ½ Strutter te Sint-Idesbald - Fritz Pringiers |
2de Smaldeel |
DH 9 D-21 te Bierset |
2de Smaldeel |
Sopwith 1 1/2 Strutter te Sint-Idesbald |
2de Smaldeel |
Farman F 40 bij Veurne |
2de Smaldeel |
Farman HF 20 N°1 te Laroche |
2de Smaldeel |
Spad 13 N°13 te Thisnes |