Vliegerscompagnie |
Oprichting van de Vliegerscompagnie |
Vliegercompagnie |
Farman HF 20 te Martelange - Félix Liedel |
Vliegercompagnie |
Farman HF 20 N°18 te Kiewit |
Vliegercompagnie |
Eerste Belgische luchtaanval |
Vleermuis 5/I/3 |
Breguet 19 B-85 te Bierwart - René Wolff en Georges Dehalleux |
VI/1 |
Renard R-31 bij 's Herenelderen |
VI |
DH 9 te Profondeville - Eugeen Dubois |
V/1 |
Avro 504 bij Assent |
V/1 |
Morane Saulnier MS 236 M-14 te Evere - Hilaire Mestdagh |
V/1 |
Fairey Fox O-28 te Borgloon - René Marteau |
Sioux Blauw |
Renard R 31 N-11 te Hechtel - Lucien Gilain en Raoul Besin |
Sioux Blauw |
Fairey Fox O-18 te De Haan - J. Henrard |
RTT 6 |
Bristol F 2b L-10 te Waalhaven - Fernand Sauveur |
Rood Zwaantje |
Nieuport Delage ND 29 N-43 te Nijvel - Léon Jude |
Rode Arend |
Morane Saulnier MS 236 M-19 te Monstreux - Albert Melange |
Rode Arend |
Fairey Fox te Wechelderzande - Maurice Peeters & Emile Adriaenssens |
Parc Beau-Marais |
Nieuport 23 te Calais - Paul 'Pan' de Melotte de Lavaux |
Parc Beau-Marais |
Hanriot HD 1 N°10 bij Sangatte |
Operational Training Unit |
Meteor bij Kruishoutem |
Militaire Luchtvaart |
De Belgische Militaire Luchtvaart aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog |
Meeuw - 1/I/1 |
Fairey Fox O-30 & O-83 te Ranst - Eric Pigault de Beaupré |
Luchtvaartschool Evere |
RSV 22/180 te Evere |
Luchtvaartschool Evere |
Fairey Fox O-53 te Nossegem - Léopold Mouzon |
Luchtvaartschool Evere |
Fairey Firefly Y-61 te Sint-Stevens-Woluwe - Philippe Jomouton |
Komeet - I/1 |
Avia BH 21 T-31 te Schaffen - Albert Janssens |
Komeet - 3/II/2 |
Fiat CR 42 R-9 te Nijvel - Willy Couturier |
Komeet - 1/I/2 |
Gloster Gladiator G-21 te Stene - Carlos Pipart |
Komeet - 1/I/2 |
Fairey Firefly te Gosselies - Joseph Hendrickx |
Komeet - 1/I/2 |
Gloster Gladiator G-25 te Fexhe-Slins - Henri Clinquart |
Komeet - 1/I/2 |
Gloster Gladiator G-19 - André Pirlot |
Komeet - 1/I/2 |
Gloster Gladiator G-28 te Ingelmunster - Hubert Doppagne |
Komeet |
André Raurif - jachtpiloot |
Komeet |
Gloster Gladiator G-20 & G-23 - René Pirlot & Jean-Pierre Defize |
IVde Groep |
Fairey Fox te Gembloux |
IVde Groep |
Bristol 17 te Sint-Stevens-Woluwe |
IV/1 |
Bristol 300 te Evere - Louis Debucquois |
IV/1 |
Bristol 300 L-71 te Evere - Emile Dubuisson |
IV/1 |
Breguet 19 te Diegem - Fernand De Decker |
IV/1 |
Fairey Fox O-169 te Belgrade |
IV/1 |
Bristol F 2b L-20 te Ukkel - Félix Regel & Maurice Delva |
IV/1 |
Bristol F 2b L-42 te Evere - Victor Van Caenegem |
IV Groep |
Fairey Fox te Lonzée |
IV Groep |
Fairey Fox te Forville |
IIIde Groep |
Crash te Flawinne |
III/2 |
DH 4 E-55 te Grâce-Berleur - Emmanuel d'Otreppe de Bouvette |
III/2 |
Fokker F7 3M F-3 te Beverlo - Joseph 'José' Massaer |
III/2 |
Fairey Fox O-145 te Dormaal |
III/2 |
Breguet 19 te Grâce-Berleur |
III/2 |
Fairey Fox O-80 te Ligny - Robert Roelandt en Edgard Evrard |
III/1 |
Breguet 19 te Kortrijk - Justin Patron en René Van Bogaert |